Priory Relays 2023 Men Individual 4th November 2023

First Name  Last Name  Gun Time  Pos  Cat Pos  J or S  Team  Leg 
Duncan  Woolmer  00:12:45  Walton AC Men A 
Nick  Lightfoot  00:13:08  Guildford & Godalming 'A' 
Paul  Bailey  00:13:14  South London Harriers A 
Jani  Kraner  00:13:15  Walton AC Men A 
Ollie  Gosden  00:13:15  Guildford & Godalming 'A' 
Thomas  Seller  00:13:22  Lingfield A 
Robert  Smith  00:13:26  Walton AC Men A 
James  MacDonald  00:13:34  Cambridge Harriers A 
Harry  Madgwick Lawton  00:13:41  10  Striders of Croydon 
Nick  Tearle  00:13:47  11  10  Guildford & Godalming 'A' 
Neil  Henderson  00:13:49  12  11  Epsom and Ewell A 
James  Wilson  00:13:51  13  12  Epsom and Ewell A 
Paul  Prothero  00:13:53  14  13  Great Outdoor Fitness C 
Phil  Coales  00:13:56  15  14  Striders of Croydon 
Alister  Moses  00:13:56  15  14  Reigate Priory A 
Glenn  Mitchell  00:13:56  15  14  Crawley Saints & Sinners A1 
Simon  Zieleniewski  00:13:58  19  17  Guildford & Godalming 'A' 
Ewan  McKay  00:13:59  20  18  Reigate Priory A 
Bruce  Harrold  00:14:12  21  19  Dorking & Mole Valley A Team 
Alfie  Pike  00:14:17  22  20  Walton AC Men A 
Andrew  Reeves  00:14:19  23  21  Reigate Priory B 
David  Brown  00:14:19  23  21  Croydon Harriers A 
Casey  Cole  00:14:20  25  23  Great Outdoor Fitness D 
Neil  Henderson  00:14:21  26  24  Epsom and Ewell Mixed 
Mark  Tennyson  00:14:24  28  25  Guildford & Godalming 'B' 
Greg  Havard  00:14:25  29  26  Walton AC Men B 
Jamie  McLoughlin  00:14:27  30  27  Walton AC Men B 
Shaun  Silander  00:14:31  31  28  Epsom and Ewell A 
Simon  Palmer  00:14:33  32  29  Tadworth Men A 
Richard  Singleton  00:14:36  34  30  Walton AC Men B 
Chris  Ness  00:14:40  35  31  Walton AC Men B 
Stephen  Holt  00:14:41  36  32  South London Harriers A 
Luke  Burden  00:14:41  36  32  Striders of Croydon 
Ben  Stanton  00:14:44  38  34  Reigate Priory A 
Richard  Baggott  00:14:44  38  34  The Stragglers Running Club A 
Gavin  Englefield  00:14:51  40  36  South London Harriers B 
George  Melville  00:14:52  41  37  HHH A 
Ed  Smith  00:14:52  41  37  Dorking & Mole Valley A Team 
Andy  Kerr  00:14:53  43  39  Crawley Saints & Sinners B1 
Jack  Yates  00:14:57  45  40  Reigate Priory A 
James  Bowell  00:15:00  46  41  The Stragglers Running Club A 
Vikram  Makkar  00:15:05  47  42  South London Harriers A 
Ben  Hurley  00:15:11  49  43  Walton AC Men C 
David  Moore  00:15:13  51  44  Dorking & Mole Valley A Team 
Tom  Conlon  00:15:14  52  45  HHH A 
Christian  Glencross  00:15:15  54  46  Epsom and Ewell A 
Will  Henderson  00:15:16  55  47  Tadworth Men A 
Ian  Davies  00:15:18  56  48  Guildford & Godalming 'B' 
David  White  00:15:20  57  49  Croydon Harriers A 
Ewan  Silander  00:15:20  57  49  Epsom and Ewell B 
Bob  Secker  00:15:22  59  51  Great Outdoor Fitness E 
Martin  Airey  00:15:24  60  52  Crawley AC - SM 
Daniel  Oppe  00:15:29  61  53  Lingfield A 
Terry  Booth  00:15:32  62  54  Guildford & Godalming 'B' 
Jack  Goldsmith  00:15:32  62  54  Lingfield A 
Tarbo  Fukazawa  00:15:33  64  56  Cambridge Harriers A 
Ronnie  Greenfield  00:15:34  65  57  South London Harriers A 
Michael  Breathwick  00:15:35  66  58  Horley Harriers A1 
Jez  Greenwood  00:15:40  68  59  Reigate Priory C 
Robin  Boon  00:15:40  68  59  Guildford & Godalming 'B' 
Robin  Boon  00:15:42  70  61  Guildford & Godalming 'C' 
Justin  Moore  00:15:43  72  62  Dorking & Mole Valley A Team 
Dominic  Hayward  00:15:46  73  63  Reigate Priory B 
Mo  Harle  00:15:47  75  64  HHH A 
Howard  Jones  00:15:48  76  65  Dorking & Mole Valley B Team 
Tim  Dadswell  00:15:52  78  66  Dorking & Mole Valley B Team 
Dan  Milton  00:15:52  78  66  Guildford & Godalming 'C' 
Steven  Clelland  00:15:56  80  68  The Stragglers Running Club A 
Ian  Matthews  00:15:58  81  69  Tadworth Men A 
Connor  O'Hagan  00:16:00  83  70  Great Outdoor Fitness E 
Paul  Luttman  00:16:00  83  70  Crawley Saints & Sinners A1 
Christopher  Dunhill  00:16:01  85  72  South London Harriers B 
Philip  Burnett  00:16:02  86  73  Dorking & Mole Valley C Team 
Jim  Desmond  00:16:07  87  74  The Stragglers Running Club B 
Mathieu  Anglard  00:16:09  88  75  Reigate Priory C 
Andrew  Hoseason  00:16:10  89  76  The Stragglers Running Club A 
Daniel  Catt  00:16:10  89  76  South London Harriers B 
Sophie  Glencross  00:16:10  89  76  Epsom and Ewell Mixed 
Chris  Mayhew  00:16:11  92  79  Tri Surrey Team A1 
Matt  Flinders  00:16:12  93  80  Epsom and Ewell B 
Shaun  Cooney  00:16:19  94  81  South London Harriers B 
Christopher  Tapley  00:16:19  94  81  Tri Surrey Team B 
James  Moore  00:16:22  97  83  Croydon Harriers A 
Martin  Brine  00:16:24  99  84  Crawley AC - M60 
Scott  MacKenzie  00:16:26  100  85  South London Harriers C 
Philip  Chaston  00:16:28  102  86  Horley Harriers B 
Peter  Adams  00:16:29  103  87  Tri Surrey Team A1 
Sophie  Glencross  00:16:30  104  88  Epsom and Ewell Mixed 
Eamon  Matthews  00:16:31  105  89  Tadworth Men A 
Christian  Poulton  00:16:34  108  90  Cambridge Harriers A 
Christian  Poulton  00:16:35  109  91  Cambridge Harriers A 
James  Moore  00:16:37  110  92  Croydon Harriers Sen B 
Nick  Wade  00:16:38  111  93  Reigate Priory B 
Mark  Hughes  00:16:38  111  93  South London Harriers C 
Robert  Grenwood  00:16:41  114  95  Dorking & Mole Valley B Team 
Martin  Howell  00:16:46  115  96  Horley Harriers A1 
Stuart  Harding  00:16:46  115  96  Tri Surrey Team A1 
Henry  Cole  00:16:48  118  98  Great Outdoor Fitness D 
Simon  Bean  00:16:52  119  99  Epsom and Ewell B 
Ian  Burks  00:16:52  119  99  Reigate Priory B 
Dave  Rayner  00:17:00  124  101  Reigate Priory C 
Mark  Ross  00:17:03  128  102  Horley Harriers B 
Rob  Rose  00:17:04  129  103  Great Outdoor Fitness C 
Akshay  Kumar  00:17:11  130  104  Tadworth Men 1 
Andy  Del Nevo  00:17:14  132  105  Croydon Harriers A 
Simon  Evans  00:17:14  132  105  HHH B 
Andrew  Hall  00:17:17  136  107  Great Outdoor Fitness C 
James  Breen-Norris  00:17:17  136  107  HHH A 
Michael  Manwill  00:17:26  141  109  Lingfield B 
Rajdeep  Kumar  00:17:27  142  110  Great Outdoor Fitness D 
Pete  Softley  00:17:28  144  111  Great Outdoor Fitness C 
Robert  Zietz  00:17:29  145  112  Striders of Croydon 
Mark  Cobbold  00:17:39  146  113  Dorking & Mole Valley B Team 
Malcolm  Fletcher  00:17:39  146  113  The Stragglers Running Club B 
Daniel  Danciu  00:17:48  149  115  Horley Harriers B 
Tim  Kimber  00:17:49  150  116  Crawley AC - SM 
Dave  Tibbals  00:17:51  152  117  Crawley AC - M60 
Martin  Ellaby  00:17:54  153  118  Great Outdoor Fitness E 
James  Kilfiger  00:17:58  155  119  Lingfield A 
Luke  Taylor  00:18:01  158  120  Crawley Saints & Sinners B1 
Tim  Kimber  00:18:04  160  121  Crawley AC - SM 
Jem  Blok  00:18:07  161  122  Tri Surrey Team A1 
Dicken  Parnell  00:18:08  162  123  Tadworth Men 1 
Will  Jackson  00:18:09  164  124  Reigate Priory C 
Murray  Gordon  00:18:11  165  125  Croydon Harriers Sen B 
Richard  Builkley  00:18:12  166  126  The Stragglers Running Club B 
William  Arbury  00:18:16  167  127  Epsom and Ewell B 
Darren  Williams  00:18:18  169  128  Horley Harriers A1 
Steve  Clancey  00:18:19  170  129  Tri Surrey Team B 
Richard  Bowes  00:18:21  171  130  The Stragglers Running Club B 
Gary  Cann  00:18:22  172  131  Tri Surrey Team B 
Brian  O'Kane  00:18:22  172  131  Guildford & Godalming 'C' 
Alistair  Gibson  00:18:27  176  133  Guildford & Godalming 'C' 
Nick  Champness  00:18:38  181  134  Lingfield B 
Richard  Bryant  00:18:50  186  135  Crawley Saints & Sinners B1 
Dinesh  Sharma  00:18:53  188  136  Great Outdoor Fitness E 
Valby  Pavzers  00:18:53  188  136  HHH B 
Ian  Jacobs  00:18:58  194  138  Tadworth Men 1 
Andrew  Black  00:19:02  196  139  HHH B 
Gareth  George  00:19:04  197  140  Epsom and Ewell Mixed 
John  Foss  00:19:04  197  140  South London Harriers C 
Richard  Grassly  00:19:12  201  142  Dorking & Mole Valley C Team 
Giovanni  Iasevoli  00:19:15  203  143  Great Outdoor Fitness D 
Christopher  Coppellotti  00:19:19  205  144  Walton AC Men C 
John  Baker  00:19:27  208  145  Dorking & Mole Valley C Team 
Matthew  Saunders  00:19:50  216  146  South London Harriers C 
Ian  Watkins  00:19:51  217  147  Lingfield B 
Ian  Gurling  00:19:51  217  147  Crawley Saints & Sinners A1 
Nick  Hawthorne  00:19:51  217  147  Tadworth Men 1 
Tom  Cartledge  00:20:27  230  150  Lingfield B 
James  Mason  00:20:33  232  151  Crawley Saints & Sinners B1 
Robin  Evans  00:20:36  233  152  Tri Surrey Team B 
Glen  Keegan  00:20:47  238  153  HHH C 
Charles  Wheeler  00:21:09  244  154  Dorking & Mole Valley C Team 
Gary  Buainger  00:21:46  249  155  HHH B 
Jim  Scott  00:21:50  250  156  Crawley Saints & Sinners A1 
Gary  Viles  00:22:35  255  157  Crawley AC - SM 
Allan  Viles  00:22:54  257  158  Horley Harriers B 
Michael  Paget  00:22:55  258  159  Horley Harriers A1 
Rob  Creed  00:24:03  264  160  Crawley AC - M60 
Dave  Beattie  00:24:09  266  161  Crawley AC - M60 
Ian  Strong  00:27:34  276  162  HHH C 

Total of 162 rows

We use cookies
We use cookies on our website for reasons of analytics and functionality. You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the features of the site.